| BiwCupcake a întrebat:

Hey. In curand vine ziua mea de nastere si nu stiu unde sa mi-o fac. Nu as vrea sa invit mai mult de 15 persoane deci as cauta un loc unde sa ne distram. Daca nu, voi invita cateva fete ( 5-7 ). Idei unde as putea sa-mi fac ziua in ambele situatii? Ps. Sunt din Constanta. Funda. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Crysis21 a răspuns:

La munte, o cabana mica cu 2-3 camere e perfecta. cel putin eu asa am facu tin statiunea straja

| Andrusccaaa a răspuns:

Paii. Ce sa spun. Pe la pizza. Sau la un restaurant. Intr'un club. Sau ti'ai putea face'o acasa. La o cofetarie. Nu mai am idei! Bafta La multi ani!