| Chelsea13 a întrebat:

Saptamana aceasta este ziua mea de nastere si implinesc 12 ani.As vrea sa invit cateva prietene sa ne distram undeva dar nu stiu unde. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Pai la un suc, o pizza si apoi dule undeva la piscina daca este pe acolo, la strandbig grin.altundeva chiar nu vad pe caldura asta.acasa ar fi chiar banalhappy. mergeti si distrativa la piscina:p

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Fiind vara puteti merge la o piscina sau la water parca.

| suGus_8787 a răspuns:

Buna, Sophie kiss
Paiii :
-> La mall
-> La film
-> In parc
-> La tine acasa
-> La Mc
-> La KFC
-> La Spring Time
-> La un matinoar [ artificial ]
-> La Bowling
-> La Biliard
-> La un loc cu jocurii smug
-> La un concert [ dca e vrunul ]
Cam atatea ideei am.
Pa big grin

| Onitzza a răspuns:

Acasa la tine sau la mcdonalds

| siempre a răspuns:

Vreun loc care va este drag voua.si care e cat de cat ok sa nu ai probleme dupa aia gen sa ajungi vedeta la pro tv. sper sa te ajute.la multi ani cu aceasta ocazie