| Fashionaholic a întrebat:

Hello, TPU! am o problema. deci. mai am de asteptat doar o saptamana pana la ziua mea de nastere, si nu stiu in ce loc sa mi o fac. precizez ca fac 13 ani, si ca sunt din Constanta. o sa invit doar cateva fete. si nu am nici o idee unde as putea sa o petrec, avand in vedere ca nu vreau sa stam jos; adica vreau sa avem activitate, sa ne distram. m am gandit sa mi o fac la Karaoke Cafe, dar acolo o sa fie doar adulti. la bowling deja si o face toata lumea. iar acasa nu vreau, pentru ca nu o sa ma distrez. nu stiu ce sa fac sad va rog dati mi un raspuns! multumesc :*

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Incearca sa o faci in aer liber! Foarte frumos si natural xD pe langa un rau sau pe la campiel cu paturile cu gratar, mici, un joc de football pe acolo! bafta si sper ca te-am ajutat...