| rebela82 a întrebat:

Vine ziua de nastere a sotului meu si nu stiu ce cadou sa ii fac as vrea sa fie ceva special va rog frumos ati putea sa ma ajutati cu cateva idei

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Eu am primit de la iubita mea un ceas cu cristale swaroski. Incearca sai dai si tu ceva de genul acesta. Ceva special. Poate daca lucreaza stiu eu pana tarziu in timpul cat e plecat organizeaza o cina romantica. Adica niste lumanarele parfumate o masuta niste servetele rosii putina muzica lenta. Eu zic ca i-ar placea.
Numai Bine!
La multi Ani!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca tu stii cel mai bine ce si-ar dori, organizeaza o cina cu toti prietenii vostri sau o cina romantica in doi

| darrio2007 a răspuns:

O cina romantica.

| xClementine a răspuns:

Cam proasta aleasa decizia de a ne intreba pe noi ce sa-i iei. Nu stiu cat de in masura am fi sa-ti dam vreun sfat bun in legatura cu acest cadou. Se presupune ca tu ar trebui sa-l cunosti mai bine decat noi. Macar de ni l-ai fi descris putin, ce-i place sa faca si alea. Totusi, eu as opta pentru un ceas si eventual si o cina romantica acasa pentru voi doi. Bafta!

| blueheart a răspuns:

Poti organiza o petrecere cu persoanele pe care el le iubeste sau o cina romantica in doi urmata de o noapte de dragoste. happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Organizeaza-i o cina romantica sau o petrecere surpriza.Ai putea sa cumperi bilete pentru o vacanta in doi intr-un loc in care viseaza de mult sa mearga, de exemplu la Paris(ar fi o vacanta romantica minunata). Ii mai poti cumpara o cravata, un ceas de mana deosebit, o colectie de CD-uri cu muzica preferata, o bratara de argint(daca e genul care poarta astfel de bijuterii...stiu ca sunt barbati care in afara de ceas si verigheta n-ar purta niciun alt accesoriu), un animalut de companie(daca stie ca isi doreste mult unul si aveti posibilitate sa va ocupati cu adevarat de el si, bineinteles, daca vrei si tu asta), un telefon mobil nou/o tableta/un laptop(daca dispui de mai multi bani si crezi ca intr-adevar are nevoie de asa ceva, nu doar de dragul de a inlocui niste lucruri noi cu altele mai noi) si, cel mai important, dragostea ta si o noapte de neuitat. La multi ani fericiti sotului tau si o casnicie frumoasa, fericita si plina de iubire din partea amandurora va doresc!

| BSwwatch a răspuns:

Depinde de ce-i place,pasiuni, poate-i gamer, poate pasionat de tuning, cumpara-i o turbo-suflanta, ce pot spune... depinde de pasiunile pe care le are si ai lipsesc anumite chestii din dotarea!

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Eu iti recomand si: http://magazinuldepeblog.blogspot.ro/......or-si.html
ca plus la cadoul pentru el!

| diannna38 a răspuns:

Ce pasiuni are daca ai place fotbalu sumparai un trening cu echipa favorita dacai gamer cumparai un joc pe pc sa pe ps2 depinde ce pasiuni are

| mara11654 a răspuns:

Pai o cina romantica pregatita de tine si un tablou cu voi 2love struck...sau ii zici ca esti insarcinata( glumeamlaughing ).

Bafta!