| GaBBiii a întrebat:

Hey`! In lady popular trebuie sa joc master mind...Am jucat si pun culorile alea de mai multe ori(diferite)si vad ca nu castig niciodata pentru ca pun acele culori pana ma plictisesc si nu imi apare nimic Va rog sa imi spuneti cum pot castiga! Funda`!; x

Răspuns Câştigător
| pussycat21 a răspuns:

Buna
uite niste sfaturi.In prima casuta umple-o cu albastru. daca nu-ti apare nici o bulina inseamna ca n-ai nimerit nici culoarea nici locul bilelor si dupa pui cu galben. daca nu iti apare nici o bila continui cu verde dar daca iti arat o bila sau doua negre inseamna ca ai nimerit doua dintre ele asa ca pastrezi doua galbene in urmatoarea casuta si pui 2 verzi.si tot asa dar daca nu ai inteles te rog lasa-mi un mesaj si imi zici ce n-ai inteles.mesajul il lasi pe contul asta Deny_pussy la lady popular ok:*