| VoiceWithin a întrebat:

Hey!
Iubitorii de jocul "Tomb Raider" ma puteti ajuta cu un raspuns?
Am terminat Tomb Raider Legend si Anniversary. Sunt foarte pasionata de Lara Croft.
Nu prea am mai avut in ultimul timp cum sa mai incep o noua legenda a jocului. Sunt curioasa, ce cauta de fapt Lara? Pentru ce lupta ea?
Spuneti-mi cam ce stiti voi happy

1 răspuns:
| MaryOfHouseStark a răspuns:

Depinde de joc.In Legend Lara cauta sabia Excalibur cu care poate sa deschida un portal pentru a-si salva mama.In Anniversary cred ca vrea sa o invinga pe Natla nu stiu sigur
Sper ca te-am ajutat!