| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume

Mi-am cautat numele (Gusticel) pe Google si ce credeti ca am gasit? Este un cont de tiktok unde sunt puse intrebarile noastre de pe TPU! rolling on the floor

Vedeti ca ale voastre au si cate 15k de vizualizari rolling on the floor

https://imgur.com/gallery/ZE8pffq

#gusticelulefaimos

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ce narcisista sa-ti cauti nick-ul pe google )))). Imi place ca din toate intrebarile tale bomba au ales-o tocmai p-aia, ti-au ales sugestiv. Oricum imi cam dau seama ce handicapati sunt aia care fac tik tok-uri cu userii de pe aici.

Mi-am gasit si eu nick-ul pe diferite site-uri dubioase, inclusiv pe Instagram, dar si pe altele mai nasoale, inclusiv o cafenea imi poarta nick-ul de prin Arad parca.

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ești vedeta, vreau și eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu ai tu atata noroc ca mine laughing

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

:-(
Nu-i corect te dau in judecata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Apari si tu acolo, ai 260k de vizualizari

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Duuuuuu-te mă de aici, și-a pus numele la cafenea dupa tine laughing)
Am trăit sa o aud și pe asta

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Vorbesc cat se poate de serios )))). Cafeneaua aia a aparut prin 2014 si eu folosesc nick-ul asta de vreo 10 ani pe diferite site-uri am umblat, d-alea sportive, adica am aparut mai devreme sub nick-ul asta, deci m-au plagiat ))).

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar nu facem tik tok si avem mii de vizualizari, daca ne-am fi apucat de Youtube sau Tik Tok se ajungea la alt nivel. Dar tu unde vezi astea? arata-ne ca sa putem da report sau...le mai dam material la fraieri.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Mișto,ar trebui sa iti dea drepturi de autor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos!

| Invictusman a răspuns:

Nice.