| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume vreau sa fiu lamurit cu acest aspect al chatului de facebook, daca eu dau turn off chat si ma pun offline pe chat de pe aplicatia messenger,banuiesc ca unii ati observat ca langa fiecare utilizator pe chat apare nr de minute de cand a fost activ. Intrebarea mea este daca eu stau pe facebook (fara postari,like,coment, share) langa numele meu pe chat va aparea ca am fost activ acum 1 ora (de cand am oprit chat-ul si m-am pus offline) sau imi arata ca am fost activ acum un minut deoarece practic inca sunt pe facebook?

Răspuns Câştigător
| AdrianVoicu a răspuns:

Probabil... nu m-am putut concentra la la un raspuns bun, din cauza pozei tale de profil