| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Buna prieteni TPU! Nu înțeleg un lucru la Facebook messenger, am vorbit cu tatăl meu mai des in ultimele zile și când mai înainte am intrat și îmi apărea ca este online după am închis aplicațiile pe care intrasem recent și am intrat din nou pe Facebook și apărea ca a fost activ acum 30 de minute, nu mai înțeleg, el este plecat in Anglia și se plânge de Internetul de acolo dar nu as vedea legătura. foarte des am patit când intrat sa ii scriu îmi apărea " activ acum 1 minut ", de multe ori pățesc asta dar acum a fost ciudat, tot închid aplicația și intru iar, ce are de face așa? Nu înțeleg, deocamdată am observat asta doar la el

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

FB-ul arata cand esti online inca jumatate de ora dupa ce ai iesit si nu ai mai avut activitate.
Faptul ca-ti arata ca a fost activ cu 1 minut in urma, poate sa fii fost activ cu 30 minute in urma si sa fii iesit.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Atât timp cât poți poți trimite un apel video sau simplu, înseamnă că are net dar nu este intrat în aplicație. Așa e cel mai simplu să afli dacă are netul activat sau nu. Cât despre timpul ăsta care nu corespunde, am mai pățit și eu așa.

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Acum am observat. dacă ies din aplicație fără sa șterg cele recente și intru peste 30 de minute pe Facebook îmi apar mulți ca sunt obline, printre care și el, dacă dau sa închis aplicațiile pe care am intrat și intru iar pe Facebook apare acum 14 minute. pfff

| LordEgo a răspuns:

Se intampla asta pentru ca el are activat modul invizibil.