| miauu a întrebat:

Hey
m-ar pasiona sa ii fac mamei o felicitare pentru 8 martie
ce as putea scrie pe ea?winking

fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

E ziua ta mamico
In dar ti-am adus inima
Si crede-ma mamico
Un dar mai frumos nu se puteahappy

| vyo a răspuns:

Un' te iubesc mama' face cat o mie de cuvinte la un loc.

| veveroi a răspuns:

Eu zic sa ii spui totul cu cuvintele tale: fix ceea ce simti
eu stiu. daca te pricepi poti sa-i faci si o poezie

dar cel mai frumos: aminteste-i cat de mult o iubesti si ca probabil fara ea n-ai fi ceea ce esti acum.multumeste-i pentru ca te-a ajutat sa treci peste momente grele, ca ti-a dat sfatul pe care nimeni nu ti l-ar fi dat, ca te-a prevenit atunci cand a trebuit chair daca poate n-ai ascultat-o, ca te asculta atunci cand nu poti sa mai tii in tine tot ce ai pe suflet, ca iti spune atunci cand gresesti si te ajuta sa indrepti orice greseala, ca iti zambeste in fiecare zi, ca te ia in brate atunci cand esti trista, ca. te iubeste!

si spune-i cat de mult o iubesti si cat de multa nevoie ai de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da