| 9024681 a întrebat:

Hey! ma intrebam daca a citit cineva de pe site cartea "ingeri rebeli" a lui pavel corut?
pareri?

4 răspunsuri:
| ileanaadrianastan a răspuns:

Am citit-o si o recomand calduros. Orice roman cult, inteligent, care se doreste informat trebuie sa o citeasca. In romanele mele am venit cu cateva completari necesare, din sursa cumva Illuminata.

| ileanaadrianastan a răspuns:

Recomand si cartea "Parapsihologia practica". E foarte buna si excelent documentata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, acum o citesc, e minunata, sia tit de utila adolescentilor si nu numai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit-o si mi-a ordonat mintea. acum, zic eu, am o perceptie corecta despre viata.