| EOsO a întrebat:

A citit cineva cartea "Ingeri rebeli" a lui Pavel Corut?
As fi vrut sa stiu :
- daca merita sa o cumpar
- niste informatii mai detaliate despre continut.

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Nu, nu merită.
Cretinul ăla nu știe pe ce lume trăiește și din păcate, concepțiile lui greșite despre viață făcute publice chiar și la tv, au schimbat mințile unora.
Personal, afirm că „Îngeri rebeli" este o prostie menită să atragă populația adolescentină și prepubertară în ideea implementării subconștiente a unor idei, principii, concepții extrem de eronate și false despre viață.
P.S.: Cât de bun autor poate fi dacă și-a făcut veacul la 0TV(zero tv) și a fost mână-n mână cu Diaconescu?