| MissAvocado a întrebat:

Hey happy Ma scuzati daca am gresit categoria.
Deci, eu am avut la romana de rezolvat niste teste dintr-o culegere si cum doar seara ma apucam de ele in loc sa le scriu in caiet le-am scris in word, si acum cred e prea tarziu sa le transcriu toate in caiet, asa ca le scot la imprimanta... Eu am facut tot, nu m-am inspirat de pe internet, credeti ca o sa ma creada profa daca ma duc cu ele scoase la imprimanta? Pot sa-i spun ca am fost plecata de acasa si mi-am uitat caietul...si am avut doar culegerea sau etc. Mama a zis ca vorbeste cu ea daca nu ma crede.

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu stiu cat te va crede, dar oricum alta varianta nu aihappy

| Maria777 a răspuns:

Este cel mai bine sa ii spui adevarul, si daca nu te crede ai putea sa ii spui mamei tale sa vorbeasca cu profesoara ta