| kkkk a întrebat:

Hey..sambata si duminica sunt preselectii la timisoara..ma refeer la romanii au talent., si as vrea sa merg si eu in sala. Care ati mai fost la asa ceva..trebuie sa platesti bilet ca sa poti intra, sau cum? spuneti-mi tot! funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe de la 12. Du-te la 10 jumate, cred ca e ok.

8 răspunsuri:
| kkkk explică:

U esti din Timisoara? vii maine? happy..mersii foartee mult de tot happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru kkkk):

Sunt,dar nu vin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu cred ca este cu plata ca acolo se duc toti prostii..si succes in a te face de raslaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa credeam ca vrei sa participi..in sala dupa cate stiu eu e pe gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este la opera.Intrarea este gratis, dar trebuie sa te duci cu 2 ore inainte sa prinzi loc.

| kkkk explică (pentru anonim_4396):

Poi daca incepe de la 12. trebuie sa ma duc de la 10..sau la ce ora incepe si pana cand tine? happy

| kkkk explică (pentru anonim_4396):

De la cat incepe? Trebuie sa ma duc de la 10 sa prind loc? sau cum?

| kkkk explică (pentru anonim_4396):

De la 12 pana la ce ora tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kkkk):

Incepe de la 12. Du-te la 10 jumate, cred ca e ok.