| anonim_4396 a întrebat:

Adineauri am aflat ceva interesant, si am zis sa impartasesc cu voi.
Mentionez ca totul se datoreaza utilizatoarei NOname, meritele merg la ea, nu la mine.
Cititi intrebarea, cautati-va si vedeti daca va gasiti, si apoi sa imi spuneti, chiar sunt curios.
Eu m-am gasit acolo, desi nu stiam de existenta acelui site.
Uitati aici postarea de la NOname :

http://www.tpu.ro/......oasa-daca/

Si uitati aici profilul care s-ar presupune ca ar fi al meu, desi nu este :

http://aflarapid.net/publicProfile/questions/146048/

Am auzit ca multi utilizatori TPU si-au gasit numele acolo, desi nu si-au facut cont pe acel site, si nici macar nu au auzit de acel site.
Deci, voi ce parere aveti?
Ati fost si voi clonati de extraterestrii?

42 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwahahahaha,, ia cauta, un drimmero nu gasesti?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Te-am cautat, si chiar te-am gasit, acum caut mai multi utilizatori, dar imi merge greu netul asta de la camin. Te-am gasit pe tine, pe Doub, si o sa caut mai multi.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am pomenit asa ceva... poate vezi ca e mare hackereala cu site-ul asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Barem daca ma cloneaza, sa nu poarte avatar cu United sau sa se dea fan United,, atat imi doresc/

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Pe minee? ceee

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Nu mai conteaza, era un site in care o parte din utilizatorii TPU apareau si acolo, cu toate ca ei nu stiau, si erai si tu pe acolo, ca te-am vazut, dar acum site-ul ala nu mai exista, a fost dat jos.

| anonimg a răspuns:

Eu zic sa nu va bagati parola care o aveti aici, pe site-ul acela. Posibil sa va fure contul de pe TPU si ati facut treaba.

| sublime89 a răspuns:

Nu sunt clone, ci variante de-ale noastre dintr-un univers paralel. Toata lumea stie asta.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu nu. Le e frica de mine sa ma cloneze, atat le trebuie. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Voiam sa spun ceva, dar ma abtin ca te superi pe mine laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Spune!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Doar daca imi promiti ca nu o sa te superi pe mine.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma! Imi spui sau nu? hai ca trebuie sa ma bag in patut, ca trebuie sa ma sune iubi!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Sys tu esti unicata

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu-ti mai spun, lasa, poate cu alta ocazie, dar stai linistita, ca nu era ceva de rauwinking

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Smechera de smechera, mafioata! laughing glumesc. Ce mai faci, Ray?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Parca trebuia sa te bagi in patut, nu te mai suna iubi, de inca mai esti aici? laughing

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Pe aici sys, tu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

La 23:30 de aceea ti-am zis sa imi zici acum, ca nu mai stau mult.

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ascult muzica.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Aha, am inteles mami. Inca mai esti my virtul mom, right? Si Ray inca mai este my virtual dad, right?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu. Noi ne-am refacut viata. Tu, ai ramas singurul care ''sufera''. laughing cred ca te dam la centru de plasament.,

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Macar sa fie centru de plasament in Japonia laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nice song.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

悲しいです,pe mine nu ma clonat nimeni sedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai ai si pretentii. Dar in Romania, ce are? Si aici ai apa mancare si bataie. Multumeste-te cu ce ai!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

crying Youre so mean

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Https://www.youtube.com/watch?v=_1GH8rVDd_0 Die Sehnsucht schrieb ein Liebeslied

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Aha. Am notat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Kanashidesu? Adica sad? E bine ca nu te-a clonat, asa ramai unicat happy

| August99 a răspuns:

Nu imi merge site-ul frate

| August99 a răspuns (pentru August99):

Ok merge dar foarte greu. Pe mine nu m-am gasit pe acel site laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

De cat timp ai cont pe TPU? Am vazut ca membrii ceva mai noi pe TPU nu s-au gasit acolo, dar sunt si membrii mai vechi care nu s-au gasit acolo.

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Din 2012

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Ah, deci esti mai veche decat mine (eu am cont din 2015). Sincer sa fiu, eu te-am vazut pe aici doar recent, nu am mai interactionat pana acum cu tine, oare de ce?

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pentru ca din 2013 nu am mai intrat pe site. Doar recent am revenit in forta happy

| GreenVoid a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu n am cont de mult si m-am gasit cu trei raspunsuri si atat:)) http://aflarapid.net/publicProfile/answers/150973/

| AliceNeye a răspuns:

Rapirea din Serai, doar ca aici sunt rapiti de extratereștri laughing)

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Eu nu am fost clonata (inca)

| EzeQuielz a răspuns:

Abia am intrat în secțiunea "membrii" laughing). Merge greu site-ul, cred că e din cauza host-ului. Eu nu m-am găsit sad.

| renatamartie a răspuns:

Da cum tei gasit ca nu pot