| Lenutssa a întrebat:

Hey TPU!
ajutati-ma cu niste statusuri frumoase de dragoste laughing
; X
Funda tongue

Răspuns Câştigător
| alex500 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url funda?:D

1 răspuns:
| SimionAlexandru a răspuns:

Salutare :-)
Daca vrei sa fi iubit pentru cine esti tu cu adevarat, atunci nu ai nevoie de google, ca sa descrii ceea ce simti TU pentru cineva.
Ai si tu o inima, esti un baiat destept, te sfatuiesc sa iti folosesti propria inima. Mesajele de dragoste de pe net, deja nu mai sunt asa de interesante. Daca vrei sa fi iubit cu adevarat, fi tu insuti in tot ce faci, spui si gandesti :-)
Exprima ceea ce simti, fara teama.
Nu ai nevoie de inima altcuiva, sa descrie ce simti TU pentru altcineva.
Iti doresc mult succes, WeKK.
Sa ai o zi superba