| sandrutzy a întrebat:

Hey! Ma ajutati si pe mine cu niste statusuri de dragoste...:X:X:Xplease dau funda la cele mai frumoase...multumesc

Răspuns Câştigător
| Kity22 a răspuns:

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

de"`ai fii un inger:X te-as ubii:X. de`ai fi un demon" n`as fugy:X. orcare`i pretul voi platY:X. sa fiu cu tine mereulove struck mereulove struck te ubesc ingerashule

As vrea Sa treaca anii asa, Sa nu te schimbe ceva, O viata buna sau grea, Mereu sa fiu a ta...

Ce Unii Au Si Nu Apreciaza, Alti Is doresc Si Doar Viseaza!

Unui copil nu îi iei din brate jucaria preferata, pentru ca va plânge, iar unui barbat nu îi vei interzice sa fie liber, pentru ca se va razbuna. Daca este cu adevarat al tau, el oricum se va întoarce, iar daca nu o face, nu ai dupa cine plânge.

Am sperat sa te-ntalnesc
Si sa-ti spun ca te iubesc
Tu esti ingerasul meu
Te voi adora mereu.

Te iubesc te voi iubi
Impreuna noi vom fi
Ingerasi indragostiti
Intotdeauna fericiti.

Te voi iubi la nesfarsit
Tu esti tot ce mi-am dori
Visul meu e adevarat
Tu esti tot ce am visat.

6 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Http://statusuri.net/statusuri-de-dragoste-3/ Poti sa iti alegi pe cel mai frumos

| sandrutzy explică (pentru kta1431k):

Mz:* mai astept cateva raspunsuri apoi aleg cui ii dau funda...nu te suparahappy

| lizun4k64 a răspuns (pentru kta1431k):

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!big grin

| kta1431k a răspuns (pentru lizun4k64):

De ce mi-ai trimis mie asta? happy Nu eu am cerut statusuri

| Ch0c0lat3DuIs3 a răspuns:

As vrea sa cred, sa pot visa sa te aduc de partea mea
As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt ca te iubesc.

am mai multe da mis intr-un caiet iti las id meu...si iti trimit cand pot world...ca acolo le am :* dj_anita_t9 big grin

| lizun4k64 a răspuns:

Daca te-ai intepat cu un spin,nu trebuie sa urasti toti trandafirii de pe lume, deci daca in asta iubire nu a mers, mai incearca
...happy