| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am auzit la stiri ca o furtuna solara va afecta Pamantul in aceasta noapte sau maine dimineata. Nu se va intampla nimic deosebit, dar va scadea semnelul la telefoane si o sa fie mici probleme la radiouri. Voi ce credeti? Ca ne poate afecta? crying Mie imi e cam frica de chestiile astea. Credeti ca va fi o furtana mai puternica si sa afecteze grav Pamantul? straight face

Vreau raspunsuri serioase cu argumentari. Nu prostii sau sa va bateti joc, da? laughing

Ofer o funda si voturi. kiss

Răspuns Câştigător
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

O furtuna de genul asta poate afecta semnalul, serios.Dar nu e nimic ingrijorator...La ora aceea putem aprinde lumina si chema prietenii la un sah sa ceva.Da-mi si mie linkul poate se intampla ceva interesant in natura pentru ca trebuie sa vad. Funda mie?

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru SalutBunaLarevedere):

Eu am vazut chestia asta la televizor, pe ProTv. Dar am gasit asta si pe site-ul lor. Uite: http://stirileprotv.ro/......16-00.html

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Mersi multhappy

3 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH explică:

Semnalul *