| Diiiiiia a întrebat:

Am de facut un comentariu al unei poezii si nu stiu ce ar trebui sa scriu in el`straight face Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| PisuCluj a răspuns:

Poti sa spui in primul rand ce te-a impresionat la acea poezie...si mai multe chestii dar poti sa imi trimiti mesaj cu poezia si eu iti dau un model de comentariu :d...batting eyelashes

| GyeBaek a răspuns:

Pai scrie cum ti se pare poza, de ce ti se pare asa, ce iti place /nu-ti place la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| andreutza_9696 a răspuns:

In primul rand trebuie sa scrii ce este genul liric( daca l-ai invatat), apoi scrie ceva despre autor( daca ai ) si despre titlu, apoi incepe si spune cum a descris autorul poezia si ce crezi tu despre ea p.s succeshappy