| ANniemim a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi...acum ceva timp ma hotarasem sa merg la liceul militar din breaza, dimitrie cantemir, am fost si la centrul militar din oras, mi-am facut si fisa medicala insa de cateva zile incep sa am dubii, nu mai stiu ce sa fac, cred ca am nevoie de mai multe informatii, trebuie sa fiu si mai bine informata, poate ma puteti ajuta voi cu niste sfaturi, pareri, informatii...va rog?puppy dog eyes

1 răspuns:
| wintermee11 a răspuns:

De ce vrei la liceul militar? raspunde.ti singura la aceasta intrebare. Pune in balanta avantajele si dezavantajele, vezi in care parte se inclina balanta si poti lua o hotarare.Multa bafta!