| OnlyGirl a întrebat:

am nevoie urgenta de niste status de care sa contina de ex,, imi traiesc viata zambind" sa nu fie triste si daca s-ar putea si cu scrisuri ciudate?

mersi mult:*

dau fundita:*

1 răspuns:
| αℓγήα ツ a răspuns:

Bunahappy
uite cateva care sper ca-ti vor placea;>
1. αм fÖsτн` ëÜsmug. τü:*. si яësτÜ` łüмïïrolling eyes. Şï żïcëαм că ɴÜ cÖиτëαŻăno talking cË αßëЯëαżă üИïï love struck
2. şτïï cüм żïc.:-s. αмïиτïяïłë яăмâи αcöłö.love struck. süfłëτü` płâиgë câиđ ïиïмα яăмâиë söłöcrying
3. яÖłůŁ pЯëFëяαŤh`? Ë Ðë ćÖpїł ЯăśfătSαth`!
4. Ił νяëï αcüм Łâиgă τïИë, FïïиÐcă Ë gÖłαиÜ`τăü. иÜ cÖиτëαżă bun sαü Яăü.
nu mai am ideilaughing