| WarriorUltimate2012XxX a întrebat:

Am o problema care tot ma enerveaza,cand deschid un joc, film, muzica imi arata windows media center si nu imi intra in ceea ce am vrut.Va rog ajutati-ma dau funda 100%

Răspuns Câştigător
| Zodiac a răspuns:

Click dreapta pe fisier -> Properties -> Change -> si selectezi programul care vrei(daca nu este acolo programul dau Browse si te duci in Program Files in C si selectezi programul de acolo)

Bafta

2 răspunsuri:
| iulyrapidistu a răspuns:

Dai click dreapta pe acel fisier si open view si apesi pe programul care il doresti

| iulyrapidistu a răspuns:

Si daca vrei sa folosesti acel program definitiv dai click dreaota oe fisier pe urma apesi pe proprietes si gasesti unde ca nu mai stiu
Ti-as spune eu dar sunt intrat de pe telefon