| Diiiiiia a întrebat:

am si eu banchetul joia asta, si nu am nici o idee de cum mi-as putea face parul. straight face rochita mea este scurta, cu volanase, iar parul meu este lung si drept. as dori ceva cu bucle, niste coafuri cu bucle big grin OFER FUNDA! multumesc :*

1 răspuns:
| Karizma a răspuns:

Poi iti poti face parul cu o placa speciala sau cu ondulatorul(asta sa ii dai forma). Daca vrei sa il aranjezi poti sa il prinzi incoc asa mai...nu stiu ceva de genu...ca o vedeta pe covorul rosu