| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Nokia 6303i. Dupa ce am inchis si deschis iar tel, in Jurnal Apeluri am obs ca apelurile primite/facute si pierdute au disparut dar a ramas doar un apel primit, de pe 29 09, care nu vrea sa se stearga. Cand ii dau sa sterg apelu, mi se inchide ecranu si apoi revine straight face Am inchis tel, am scos bateria, l-am deschis fara cartela si nimic. I-am dat si acolo sa rev.set.fabrica si nimicstraight face Am 'sters' din Sterge toate apelurile si nu dispare. A-ti mai patit? Ce sa fac? L-am scapat de cateva ori pe jos dar am mai avut un Samsung care l-am scapat si in apa si nu facea figuri din astea. Acu nu stiu...

1 răspuns:
| vanny2000 a răspuns:

Samsungul a rezistat deoarece este mai bun decat Nokia.Ar trebui sa il duci la reparat.La firma de unde l-ai luat(Orange, Vodafone, Cosmote)