| cristina10cris a întrebat:

am si eu o problema este o oferta la pacheturile kent cu niste coduri ele trebuie bagate pe un site si la 5 coduri primesti o bricheta trebuie sa iti faci cont iar eu am alte 5 conturi si vreau sa imi iau alta bricheta dar ei imi spun ca merge doar odata contul si nu stiu cum sa ma deloghez ca sa imi fac alt cont.Cum fac ca nu stiu nu ara nicaieri.Merci dau funda+vot!

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Fa-ti mai multe adrese de yahoo, daca nu merge nici asa inseamna ca te ia dupa IP, si atunci fa cont de la o prietena sau vecin care nu are cont la ei.