| Paulikk112 a întrebat:

Dau funda! Cum ma deloghez dupa icloud? Am un iphone 4 8 gb blocat Orange, ios 6.1 si nu stiu cum sa ma deloghez dupa icloud! Sunt pe contul unui prieten ( la mine nu merge sa-mi fac un cont icloud) si am vrut sa vad daca merge. A mers, si acum vreau sa ma deloghez ca daca afla acel prieten se supara pe mine si nu as vrea sa se supere. Va rog ajutati-ma! worried crying

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Settings - iCloud - Account

| Paulikk112 explică (pentru valentino52):

Da dar imi apare contul mai gri, si nu face nimic daca apas pe elwinking.

| valentino52 a răspuns (pentru Paulikk112):

Are parola pusa ca in cazul in care e furat, hotii sa nu poata sa dea logout la contul de icloud si posesorul telefonului sa il poata localiza prin gps!