| BeLyNdA a întrebat:

Am vazut la atacul artei(pe disney channel) ca facea un desen cu elefenti(un model).Si pe partea pe care era soarele au colorat elefanti(si un copac care mai era acolo)in galben si pe cealalta parte cu culori inchse.A mai adaugat si umbre elefantuilor.Iar in al doilea model era desenat un cal.Imi da si mie cineva acel episod? Si nu vreau comentarii cum ca sunt copil mic finndca m.am uitat sau alte comentarii de genul. FUNDA!

1 răspuns:
| dragutza9 a răspuns:

Intra pe www. Disney Junior.tv si dai la seria "episoade"(TV) si il gasesti acolo.
:-*