| teo1997 a întrebat:

as dori ideide vreun film de groaza va rog!

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu inteleg, vrei recomandari pentru a viziona un film de groaza gata facut, ori idei pentru a face tu unul? big grin

| kar1GaNNN a răspuns:

The Mirror's
The Exorcist
Requiem
The Others

Astea mi-au placut cel mai mult.

| Ibrahimovic a răspuns:

Singurul film de goraza care mi-a placut cu adevarat pana acum e "Sinister". Desi nu e chiar de groaza, adica are putine momente foarte de groaza, dar ca story mi-a placut enorm. Un film psihologic foarte, foarte bun as spune eu, mai degraba decat de groaza. Dar merita oricum sa-l vezi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei!?!
Prin padure grup de aschilopati, bam! iepure mutant ucide tot.

Sau...noaptea, dupa ce trag alienii draperiile la navele extraterestre, se unde un fosnit in boscheti.Alienul dominant isi intreaba consoarta: "mai ai multe surprize sub chilotii aia!?!"

Filme de speriat nu cunosc, ca eu doar rad la alea.Ar fi Titanic, da e prea horror si nu stiu ce varsta ai.