| meseriasul88 a întrebat:

Buna as dori si eu un film bun de groaza dar sa fie bun

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Wrong Turn 5- ce-l mai bun 4-3-2-1 urmarestele.

Mama, Ultima casa pe stanga, Cabana din padure, Venom, The 8th Plague, Un caz de exorcizare, The Hills Run Red, The descent, Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, Yeti, Vineri 13, Warm Bodies, The Hills Have Eyes ( Asta film smecher love struck si acum ma uit la el cu drag big grin ), A Nightmare on Elm Street, Jeepers Creepers toate 3 parti,

Funda

| meseriasul88 explică (pentru NeymarJr11):

Mersi mult am sa ma uit sa vad cei de capul lui uite eu iti recomand saw 1 saw2 pana la saw 7 e super trebuie sa le vezi toate seriile ca sa intelegi

| NeymarJr11 a răspuns (pentru meseriasul88):

Am vazut, am uitat sa specific da-mi id tau de mesbig grin sau baga neymar_elvis15@yahoo.com

12 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

I am legend, dawn of dead.

| piTiCcu a răspuns:

1.Papusa ChucHi-1, 2,3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1,2
4.One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2,3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20.I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors

Succes!

| Zoey112 a răspuns:

Paranomal activity 1, 2, 3, 4
final destination

| stroedaniel13 a răspuns:

Unul bun e: MAMA!

| NeymarJr11 a răspuns:

Iti zic din proprie experienta filmele, nu luate de pe google 100% ceti dau asti'a le iau in copy pastetongue eu am vazut tot ce ti-am dat groaza 100% tongue

| Julyett a răspuns:

Underground.
The grudge-toate părțilE
Wrong turn -toate părțile, partea 5 e the best

| NeymarJr11 a răspuns (pentru Julyett):

Vezi ca si partea 4, e marfatongue, si 1 si 2 si 3 happy ( 5 ) mi se pare ca ei joaca putin, pe la sfarsit vin si ei in oras, sa-l salveze pe tacsu laughing

| Scarabeul a răspuns:

Drag me to hell iti recomand happy

| meseriasul88 explică (pentru Scarabeul):

L-am mai vazut mersi mult

| denisoid a răspuns:

Astral /mama poti sa incerci