| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe cei care sunt interesati de anime si Japonia, daca vor sa se alature pe grupul acesta de pe Facebook?

https://www.facebook.com/groups/1383179775040259/?fref=t s

Daca strang 20 de membrii, adminul, ma va pune si pe mine admin, si am reusit sa strang doar 3, in afara de cei care erau deja inscrisi, ma puteti ajuta va rog?
As dori sa se inscrie daca vor, doar cei interesati de Japonia, anime, manga, si tot ce tine de lumea otaku si de Japonia.
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| NotMyFault a răspuns:

Știi ca ar fi mai ușor sa trimiti cate o invitație prietenilor tai sau altor prieteni din listele celorlalti, nu?
Uite, te ajut eu, cu cativa membrii, dar ramai dator.

| Cliar a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea dar tocmai ti-am aflat identitatea cu ajutorul link-ului laughing) tongue

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Cliar):

Si eu am aflat-o! Ce spui, il demascam? laughing
Glumesc. Nu e frumos. Hai sa ii pastram anonimatul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Oh, nu, am fost descoperit. laughing

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai fost descoperit in totalitate laughing

| Cliar a răspuns (pentru justanotheruser99):

laughing Ii lasam anonimatul, desi cred ca oricine vede intrebarea asta poate sa ii afle la fel de usor identitatea laughing

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

A fost pretty easy sa te descopar laughing