| UserName250000 a întrebat:

happy Astazi am deschis PC-ul si cand vad, Youtube mi-a schimbat numele de utilizator, mi-a sters videoclipurile desi erau fara drepturi de autor, m-a abonat la multe canale inutile si mi-a uploadat un video p0rno. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Schimba parola contului de YouTube/Gmail, cineva isi bate joc de tine. happy

| Lioana a răspuns:

Asta n-a facut-o YouTube. Ti-a intrat cineva pe cont. Cauta intre persoanele apropiate care-ti intra pe computer sau care au parola ta.
Esti sigur ca ai intrat pe contul tau si nu pe al altuia care s-a logat recent pe PC-ul sau telefonul tau?

| CdeMetal a răspuns:

Cineva ti-a spart parola.