| Kata_KatalynutsSa_1997 a întrebat:

Hey! Puteti sa imi faceti o poza de coperta pentru facebook? Daca da, atunci nu sunt multe conditii: as vrea ca pe coperta sa fie scrisa numele pagini adica: Life with Girls; puteti pune iconite( de facebook, sau de like), apropo, far id si fara numele adminelor. Nu vreau sa fie prea incarcata. imi trimiteti linkul sau poza direct. Multumesc!:X Dau funda pentru cea mai frumoasa coperta:X

3 răspunsuri:
| Alex_Alexandra_1997 a răspuns:

Buna cum pot sa-ti trimit poza?

| Kata_KatalynutsSa_1997 explică (pentru Alex_Alexandra_1997):

Nu stiu daca se poate dar mi-o poti trimite pe mess id-ul este: chirila.catalina7. Al tau care este?

| Kata_KatalynutsSa_1997 explică:

Alex_Alexandra_1997 te-am acceptat ca prietena! happy