| QAkkyQ a întrebat:

Auziti stiti jocu imvu? Cand dai pe web profile.pe eran credits...si dai pe butonu Manage Coupon Codes. asa da codu de luna asta. da nu stiu unde sa. l pun, stiu ca daca folosesc codu asta da 1, 000 credits. da unde il pun? Mz mult Funda!big grin

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu trebuie sa-l pui niciunde, ci sa-l dai unei persoane ce face cumparaturi de pe IMVU folosind bani reali. Daca respectiva persoana face cumparaturi de mai mult de 50$ si foloseste codul tau, primeste un discount de 10%, iar tu vei primi 5% din comanda respectiva. Practic... numai un prieten bun si care are chef sa bage bani in jocuri ar folosi codul tau.