| HinoKahoko a întrebat:

Cand eram mica, exista un joc cu barbie (Nu, dress up-uri si din astea), nu era de pe net si nici online, era downloadabil, trebuia sa colorezi o gradina sau asa ceva si cu cat rezolvai mai multe chestii cu atat se facea gradina mai frumoasa. va rog ajutati-ma! (evident, vreau sa stiu cum se numeste jocul)

Răspuns Câştigător
| deadea01 a răspuns:

Pai daca te-ai jucat pe el cum de nu-i cunosti numele sau nu il mai ai in calculator? o sa incerc sa aflu si pe urma iti voi spune. happy