| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia care vi se potriveste cel mai mult?
Exista o melodie, sau mai multe melodii, in care va regasiti, macar putin?
Eu ma regasesc in mult prea multe, si voiam sa stiu daca mai sunt si altii la fel ca mine!

16 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns (pentru AFR81):

Te raportez pentru plagiasm laughing.

| AFR81 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pff, am incurcat link-urile laughing Melodia asta voiam sa o pun doar la intrebarea ta. Ma rog, nu mai conteaza acum.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Si pe mine ma reprezinta melodia asta intr-o oarecare masura. Nu foarte mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Tu asculti numai melodii care imi plac si mie? Pe bune acum, orice melodie sugerata de tine, sau pe care ai postat-o imi place si mie.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma bucur ca iti plac happy

| Clorox a răspuns:

Https://youtu.be/CBtXswjS9dQ!
Sper ca stii engleza laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Stiu engleza. Cumva este din filmul Suicide Squad? Ca parca mi se pare cunoscuta tipa cu parul blond cu roz si albastru, chiar daca nu m-am uitat niciodata la Suicide Squad, am vazut cateva secvente pe Youtube si am tinut-o minte pe tipa aia.
Apropo, faina melodia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ador melodia asta! O stiam mai de mult timp, dar inca imi incanta urechile cand o aud happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mayhem666):

Prima oara nu voiam sa ascult ca nu imi place mult trupa laughing, dar e foarte buna melodia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cedry2k-Extreme

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Da, e firesc sa existe asa ceva! Dar poate fi ceva intim totodata, de nerelatat altora (oricum in speta nu-i intereseaza).