| Ella192 a întrebat:

Care sunt calitatile unui barbat care este zodia balanta?

Merci!

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna! happy
Barbatul Balanta poseda un foarte dezvoltat simt estetic, al armoniei si al echilibrului. Este un tip elegant, care se îmbraca cu gust si miroase bine. Frumusetea conteaza foarte mult pentru el, atât cea a ideilor cât si cea a formelor. Barbatul Balanta este un rafinat, un amestec interesant de spirit si sensibilitate. O jumatate din el e senzuala si sentimentala, cealalta jumatate e condusa de ratiune.

Barbatul Balanta este un om de societate, amabil si curtenitor, cu un profund simt al dreptatii, al echitatii si al "fair play"-ului. Îi place sa traiasca înconjurat de obiecte frumoase, în confort, ba chiar are înclinatie catre lux. Dar, mai presus de toate, este un romantic.
Fundita?
O seara faina, pa, pa! :*

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Chestii amanuntite le gasesti pe net insa iti pot spune din experienta proprie - amici, colegi de scoala si serviciu - atitudine molateca, indiferenta, superficialitate, nu sunt prea vorbareti, unii sunt chiar ciudati.

| AndyLavy a răspuns:

Pff..am cativa amici si sincer nu iti doresc o asemenea persoana.bine acum depinde de mai multi factori, dar majoritatea pe care i-am intalnit sunt aiurea, superficiali, egoisti si extrem de aroganti.