| PsihoHelp a întrebat:

Un barbat in zodia balanta este compatibil cu femeie din zodia :?

6 răspunsuri:
| melc a răspuns:

@alejinxique
una din cele mai bune prietene ale mele e balanta. Eu sunt fecioara. Daca fecioara mai lasa de la ea si balanta incearca sa se puna putin in locul fecioarei, iese o relatie de prietenie [cu iubirea nu stiu cum vine laughing] calumea big grin
dar deja aberez.
colega'mea aia m'a traumatizat cu faze gen 'BALANTA E COMPATIBILA PERFECT CU VARSATORIIIIIII love struck', dar nu depinde de ce zic stelele, depinde de aia doi care se iubesc, cum zice si cami0001 thinking

| alejinxique a răspuns:

Balanta e foarte echilibrata de obicei. Se intelege mai ales cu gemenii, leii, scorpionii, taurii, berbecii si varsatorii. cu ceilalti la nivel mediu. nu se intelege cu fecioara deoarece fecioara are un spirit critic prea prea dezvoltat. Iti spun si din ceea ce stiu si din experienta. Am amici balante si inca o balanta in casa, tatal meu. Eu sunt balanta, iar mama mea feciora. De asta pot sa iti spun cum e convietuirea laughing). La celelate zodii m-am raportat la colegi si prieteni. Nu te poti lua dupa zodii. Ai mei se inteleg bine deci nu e 100% real balanata+fecioara=razboi. Sper ca te-am putut ajuta.

| drAn3 a răspuns:

Depinde daca esti barbat sau femeie. Si de zodia ta.
Eu sunt balanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un sait cu zodiile www.zuum.ro/pagina.php?id=503

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu taurul cel mai bine

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu cred in horoscop si in compatibilitatea unei femei cu un barbat dupa astre si zodiacbig grin
nu conteaza cand e nascut si ce zodie e... daca e sa fie impreuna si se iubesc, foarte binebig grin