| anonim_4396 a întrebat:

care sunt top 10 cele mai frumoase actrite din lume?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Actritele cele mai bune:
1.Meredith Grey;
2.Reese Witherspoon;
3.Nicole Kidman;
4. Julianne Moore;
5. Eleonora Brigliadori;
6.Uma Thurman;
7. Kate Winslet;
8.Meryl Streep;
9.Sharon Stone;
10.Demi Moore.
Din punctul meu de vedere!
Pa, pa!

| niciunume a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu din punctul oricui de vedere ci sustinute de ziare telleviziuni
a si eu am spus cele mai frumoase nu talentate

| anonim_4396 explică (pentru niciunume):

Buna din nou!
Pai draga mea sunt sustinute de ziare si de televiziuni,sunt si frumoase si talentate in acelasi timp,mai documenteaza-te si tu sa vezi!
Si apropo,trebuia sa specifici lucrul acesta in intrebarea pusa de tine,trebuia sa formulezi corect intrebarea asa:
Hey TPU care sunt top cele mai frumoase actrite din lume, dar sa nu fie din punctul vostru de vedere, ci sustinute de ziare, de televiziuni?
Atunci mai intelegeam si eu cum vrei sa-ti raspund la intrebare, altadata invata sa formulezi o intrebare cum trebuie, nu dupa ce oamenii iti raspund, tu sa-i acuzi ca nu asa, trebuia altfel, omul n-are de unde sa viseze ca tie iti trebuia vedete sustinute de ziare, daca n-ai specificat acest lucru in intrebare!

| niciunume a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru raspus eu ori cum nu-ti dau funda

| anonim_4396 explică (pentru niciunume):

Buna!
Sa nu cumva sa intelegi gresit!
Nu am venit pe acest site pentru fundite sa stii, am venit pur si simplu sa raspund la niste intrebari la care le cunosc raspunsul.Nu ma intereseaza funditele absolut deloc, ma intereseaza sa ajut lumea asa cum pot.
Si daca-mi dadeai sa zicem cumva fundita, ce crezi ca rezolvai? Ieseam cu cel mai mare premiu din lume sau ce?
Eu nu dau raspunsuri pentru fundite aici, dau raspunsuri ca sa ajut lumea, sunt aici ca sa ajut!
Si apropo, de ce numai un raspuns pana acum la intrebare, vad ca nu ti-a mai raspuns nimeni de-atunci, fiindca n-ai specificat ce trebuia in intrebare probabil.
Pa, pa!

| niciunume a răspuns:

Eu spuneam cele mai frumoase si nu din punctu oricui de vedere ci sustinute de ziare, televiziuni etc