| Myssteriusthanlife a întrebat:

cat costa un samsung diva touch pentru cei care sunt din bucuresti la carrefour colentina am vazut telu si nu mai stiu cat costa va rog mai spuneti-mi daca este bun
aproape vne ziua mea si am de ales dintre corby si diva si mie mi-ar placea diva si nu stiu cat costa va rog sa imi spuneti repede multumesc anticipat

1 răspuns:
| bloodfont a răspuns:

Diva costa cam 150 euro la liber, dar nu ti l-as recomanda pentru ca nu are WLAN. Corby sunt mai multe modele si sunt si vreo 2 cu WLAN. Dar depinde cat vrei sa cheltui. Eu ti-as recomanda un smartphone cu WLAN cum ar fi un HTC desire la vreo 200 euro. Trebuie sa te gandesti la ce vei folosi telefonul. HTC desire il vei putea folosi ca un minilaptop. Te conectezi la net oriunde ai wireless, editezi documente, aplicatii sunt o sumedenie. Pt samsungurile tale nu ai sa gasesti nici aplicatii, nici nu sunt tare bune. Daca vrei doar un telefon pentru vorbit care sa aiba touch si sa fie si Samsung atunci e alegerea ta. Bafta!