| VioreAlexuu a întrebat:

Hey TPU. Ce faceti cand sunteti singuri?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananc, imi place sa mananc in liniste.

| Simpatic a răspuns:

Eu traiesc pe modelul "ca la radauti Suceava, beau fumez si stau degeaba" eram ironic pentru cei care nu cunosc si aceasta forma de exprimarewinking

| gemeni6226 a răspuns:

Preocuparea numarul unu esta ca stau in fata calculatorului si ma delectez cu lucruri de pe internet, stiri, momente vesele, muzica, jocuri.Al doilea lucru fac ordine si de mincare, al treilea ies la plimbare, al patrulea am jocuri pe telefon, al cincilea ascult muzica la maximum si dansez, al saselea stind culcat ascult muzica de meditatie si visez al saptelea citesc.O si daca ma suna cineva devine ocupatia mea numarul unu sa vorbesc cu respectivul-respectiva.

| LordCristobal a răspuns:

Joc sah online, invat spaniola pe aplicatia Duolingo, citesc carti si ma uit meciuri de fotbal sau seriale pe Netflix.
Daca e frumos afara ies cu prietenii sau fac trasee cu bicicleta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Imi mai rezolv din treburi sau ma apuc sa mai ordonez din chestii. In rest, ma joc si ascult muzica.

| FreddieM a răspuns:

Ma bucur de,, libertate''
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, dansez, fredonez diverse melodii.

| Lupic?27 a răspuns:

E a doua oara cand pui intrebarea mai frate, ce te astepti sa auz? ti-au raspuns destule persoane si la prima intrebare, vrei sa auzi idei diferite?

| ILoveBlackCats a răspuns:

De obicei, ce fac si cand nu sunt singura.