| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere v-ati facut despre mine pana acum?
Credeti ca sunt o persoana cu doua fete?
Cum credeti ca sunt?

P.S. Ca sa fie clar, curiozitatea m-a pus sa pun intrebarea asta, nu e ca si cum mi-ar pasa de parerea celorlalti despre mine.

51 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-mi place sa imi exprim parerea despre cineva, fiecare e cum vrea sa fie, nu traiesti ca sa fi pe placul lor

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu-mi pasa!
Atata vreme cat intrebarile si raspunsurile tale sunt pertinente si de bun simt, chiar nu am de ce sa-mi pese sau sa-mi fac griji, esti Ok!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stiu cum sa ma adresez, cu tu, sau cu dumneavoastra?
Ati spus ca aveti 50 de ani, si stiu ca "dumneavoastra" ar fi cel mai bine sa va spun, dar nu stiu daca va deranjeaza si poate doriti sa va spun cu "tu".
Deci, cum doriti? Cu "tu" sau cu "dumneavoastra"?
Vreau sa stiu asta, ca sa stiu cum ma adresez cand ne mai lovim unul de altul prin alte intrebari sau raspunsuri happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mayhem666):

Spune-mi simplu: tu ori Gretta, amandoua sunt ok pentru mine.
Traiesc de prea multi ani intr-o tara englezeasca unde, iti spun pe nume si copii mici si nu ma deranjeaza asta, atata vreme cat mesajul este scris cu bun simt.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok, asa am sa fac happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Violleta2022):

Dacă nu îți pasă nu trebuia să răspunzi. Nu știu dacă e din cauză că e târziu și că ești prea obosită ca să mai gândești clar, dar regulile de pe TPU spun clar să răspunzi la întrebări numai dacă ai răspunsuri folositoare. Iar la întrebările recente pe care le-am citit am văzut niște răspunsuri foarte urâte din partea ta. Să fii campionul zilei înseamnă să fii o persoană cu respect, nu o arțăgoasă. Știi că răspunsurile de genul ăsta nu vor fi luate în cosiderare, nu? O voi informa pe admin de ceea ce faci.

| Violleta2022 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Am fost foarte sincera asa cum a fost si Anime, spunand ca a intrebat de curiozitate, ca oricum nu-i pasa de parerea noastra, in cazul asta, mie de ce mi-ar pasa?
Nu-i un raspuna artagos, este un raspuns sincer si normal, la fel ca al lui.

Anime este un tip ok, posteaza ce doreste si cum doreste, noi raspundem la fel. El foloseste un vocabular frumos si nu l-am vazut jignind pe nimeni aici, dar nu cred ca posteaza pentru ca i-ar pasa de noi, ci posteaza cand are chef si vorbeste despre ce are chef, lucru de altfel foarte normal pentru toti care suntem pe aici.
Cred ca Anime ma cunoaste destul de bine si stie ce fel de om sunt, asa ca, nu te grabii sa tragi concluzii in locul lui.

Nu, nu sunt obosita, ca abia m-am trezit din somn, pentru tine care nu stii, ma repet: traiesc in emisfera sudica, asa ca, la mine-i soarele sus demult happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Violleta2022):

Repet, nu mă refer în mod special la răspunsul dat aici, mă refer la răspunsurile date multor useri. Oricum, dacă spui că trăiești în emisfera sudică am înțeles deja de ce răspunzi astfel la întrebările multora, așa că nu mai e nevoie să te explici.

| LoveSleep a răspuns:

HOLY SHIT CĂCAT CRAP, mi-am întrerupt somnul de frumusete pentru întrebarea asta.
Păi să vedem.
Ești foarte copil pentru vârsta ta. Și nu în sensul bun, ci tipul ăla serios care abia acum 2 ani și-a aruncat jucăriile. Știu că mai ai, nu minți pe nimeni. Și dacă maică-ta îți spune că e ok să le ții, pentru că sunt amintiri, ghici ce? Te minte, dude. Nu e ok. Niciun băiat cu mai mult de un *** nu-și ține jucăriile după vârsta de 12 ani.
Ești pasionat de anime și tot ce ține de Japonia. Asta e ok, dar cum e vorba de tine, nu e ok, pentru că tu, vărule, ești obsedat de anime. Și e ok să îți placă mult, dar nu la 25 de ani sau câți ai tu și în halul ăla. Unde mai punem că vrei să slăbești, să mănânci orez și să devii cât mai alb doar ca să semeni cu cei din Japonia. Măcar la penis ai nimerit.winking

Ești clar încă virgin și probabil nici măcar nu te-a atras vreo tipă din viața reală. Ceea ce e mai mult decât ok, dacă nu te-ar excita atât de mult desenele alea p0rno, hentai, parcă. (Parcă pe dracu, și eu mă uit, al dracu de explicite, huh)
Cunoști majoritatea oamenilor de pe aici și ești prieten cu toți cei care vor să fie prieteni cu tine. Probabil ești tipul care a vorbit cu cele mai multe fete de pe aici, dar ai grijă, anime boy, iubire, ai grijă. Ani trec și intri la categoria "pedofilie". Pentru că tu devii tot mai bătrân, dar atracția ta pentru tipe de genul, rămâne neschimbată: Ten alb, curat, ochi mari, mici de statură, slăbuțe, voce subțire, etc. Acum tu te gândești: "femei din Japonia, yey", dar știm amândoi că n-o să ajungi niciodată acolo iar în România singurele care vor intra în categoria ta vor fi... exact, fetițele sub 10 ani!

Nu, nu cred că ești o persoană cu două fețe, în orice caz, nu voluntar. Dar de obicei, ca să ai "2 fețe" ai nevoie de puțină inteligență pe care tu încă, n-o posezi. Nu te supăra pe mine, statisticile o spun. sad

Cum ești. Ești un copil despre care aș putea scrie 5 zile fără să mă opresc. Da, atât de complex ești. Sau sunt eu prea inteligent. Al dracu exercițiu cu "descrie un pix in 200 de cuvinte", dă roade.

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Wow, wow, wow, stai putin! 25 de ani? Nu crezi ca m-ai facut prea batran? Nu am 25, m-ai cam imbatranit cu 4 ani.
Nu inteleg de ce ai spus faza cu pedofilia, daca eu am spus ca nu ma intereseaza persoanele 3D, sau cel putin nu am gasit pe cineva care sa ma intereseze inca. Apropo, nu ma uit la hentai, deci nici aici nu m-ai nimerit. Iar la partea cu inteligenta pe care ai spus tu ca eu nu o posed, vreau sa iti spun ca nu ma cunosti, deci prin urmare, nu stii cum sunt in viata reala, nu stii de ce sunt capabil si nu stii daca aici doar ma prefac ca sunt cine sunt. Totusi, m-am saturat, hai sa iti spun un adevar. Aici nu sunt ca in viata reala, si mai multe nu spun, doar ca eu cel de aici si eu cel din viata reala suntem asemanatori doar 70%, in rest parca am fii doua persoane diferite.
La partea cu "ești prieten cu toți cei care vor sa fie prieteni cu tine" nu ai dreptate. Nu face confuzia intre a fi prieten si a fi prietenos, sunt doua lucruri diferite. Eu sunt prietenos cu toata lumea, dar nu sunt prieten cu toti.
Hai ca am comentat destul la ce ai scris tu, iar mai mult de jumatate din ce ai scris nici nu se aplica la mine. Doar pentru ca pe site sunt intr-un fel, nu inseamna ca asa sunt si in realitate, cum am mai spus in realitate sunt diferit fata de cum sunt pe site.

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Deci ai 21 de ani și te uiți la anime?
Mie mi se pare normal :v

| Doub a răspuns:

Nu ne pasăăăăăăăăăăăăă

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

De cand ai devenit asa de rea? Inainte erai mai amuzanta si mai draguta si amabila. Ce s-a intamplat cu tine?

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

M-au afectat protestele...
şi facultatea crying(
uite şi tu ce au făcut din mine T_T

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Pentru că am văzut răspunsuri foarte urâte de la Gretta date unor useri pe TPU. Majorității userilor, de fapt.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Chiar asa de greu e primul an? Eu sunt anul 3, eu ce sa mai zic? La faza cu protestele, nu zic nimic, pe mine nu ma afecteaza, adica putin imi pasa de ceea ce se mai intampla in tara asta, oricum mai sunt aici doar cativa ani si apoi gata, bye bye Romania and welcome Japan, adica asta sper.

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Multă baftă îţi doresc.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Pff, credeam că vorbeai cu mine. Chiar mă întrebam care a fost faza...

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Vezi ca ti-am trimis felicitare!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Thankswinking, la fel si tie, si incearca sa nu mai fii asa de afectata de ceea ce se intampla, iti faci mai mult rau decat bine.

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Multumesc, da, incerc, dar degeaba. sad

| Florentina9210 a răspuns:

Si atunci de ce ai mai pus intrebarea daca nu iti pasa, totusi?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai, daca nu mentionam ca nu imi pasa, sarea toata lumea pe mine cu chestii de genu : "nu ar trebui sa iti pese de ce cred ceilalti despre tine, important este ca tu sa te simti bine in pielea ta si blah, blah, blah". Intelegi acum de ce am spus ca nu imi pasa?

| PersonajFictiv a răspuns:

Pari de treaba, nu te consider cu doua fete ( ti-am mai vazut cateva intrebari si eventual niste raspunsuri, deci nu te stiu aproape deloc ).

| MeForeverAlone a răspuns:

Ai visat urât sau ai pățit ceva? Ce ți-a venit așa deodată? Ăștia de pe TPU te adoră.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Ma adora? Cum asa? Chiar asa de adorat si popular sunt aici?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Sincer, nu stiu nici eu cum stau lucrurile cu popularitatea ta, dar am vazut in multe conversatii ca majortiatea userilor sunt tintiti pe tine, să-ți comenteze, să te întrebe, să vorbeasscă frumos, că pari mai interesant decât restul. Chiar și cu cei cu care am vorbit prin mesaje pe TPU mi-au spus că sunt prieteni cu tine și am zis,, Wow, da și pe site-uri din acestea de întrebări ajungi popular? Cum se face asta?" laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Hmmm? Prin mesaje? Chiar ma intreb cu cine ai vorbit despre mine?
Nu am observat ca utilizatorii sunt tintiti pe mine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Hey, vezi ca ti-am raspuns la mesajul privat de mult timp, si am intrat acum sa vad daca s-a trimis, si nu imi apare, l-ai primit? In caz ca nu l-ai primit, raspunsul meu a fost, ca nu stiu din ce anime este, nu l-am vazut!

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Hei, nu dau din casă. Eu ți-am zis doar ce știu. Și nu am,, vorbit despre tine". Nu ai fost subiectul principal al unei discuții sau ceva. Vorbeam cu cineva pe TPU și m-a întrebat de unde sunt și mi-a zis că are un prieten pe TPU din același județ, că îi plac anime-urile și numai știu ce (serios, se înțelege asta după nume). Și n-am mai discutat despre tine, a fost doar o chestie. După mi-a rămas numele ăsta în cap,, AnimeLover" cum mi-a zis el și am văzut când mă uitam prin diferite coversații că nu e singurul care are o părere bună despre tine. Așa că am zis să-ți răspund la întrebare să-ți spun cum să treaba, de vreme ce nu pare să fie multă lume on la ora asta.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu am primit niciun mesaj, probabil am o problemă din setări. Mersi oricum de informație, nu prea mă așteptam să știi serialul. Nu-l știe nimeni.
Dar totuși vreau să întreb, te-ai certat cu cineva? O persoană nu întreabă din senin,, Credeți că sunt cu două fețe?"

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu pot sa nu observ ca ai mentionat cuvantul "prieten", si ca stie si din ce judet sunt. Cred ca stiu cu cine ai vorbit, iti trimit mesaj privat. Exista doar doi utilizatori aici pe TPU pe care ii consider prieteni, deci a fost destul de usor sa imi dau seama, daca nu e unul dintre cei doi, inseamna ca a devenit prieten/a cu mine fara ca eu sa stiu asta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Da, e din setari, am vrut acum sa iti trimit un mesaj privat, si nu pot, trebuie sa iti umblii la setari ca sa poata utilizatorii sa iti trimita mesaje, si as vrea sa iti trimit si eu unul, am spus intr-un alt comentariu ce vreau sa iti trimit prin mesaj, asa ca te rog fa ceva la setari, ca sa pot sa ti-l trimit. Nu, nu m-am certat cu nimeni, eram doar curios, dar mersi pentru ingrijorare happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Gata, cred că acum merge. Am avut o problemă cu cineva și am setat să nu mai primesc mesaje de la nimeni.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Ok, hai ca o sa iti trimit un mesaj, o sa dureze cateva minute pana o sa il primesti, poate sa dureze si pana la 10 minute, sau chiar mai mult.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

E ok, știu să aștept

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Eh, tot nu merge sad

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

sad
trimite-mi o felicitare, poate așa merge

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Intra la "setari cont", si da in jos pana la "doresc sa primesc mesaje de la", si apoi pune acolo, "toti membrii TPU", si apoi da "salveaza profilul", si gata.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Am făcut asta deja...

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Poate ai uitat sa dai "salveaza".

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Am dat.

| anonimg a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Bun raspuns. Asta voiam sa spun si eu. ^_^

| ălkjmhgf a răspuns:

"P.S. Ca sa fie clar, curiozitatea m-a pus sa pun intrebarea asta, nu e ca si cum mi-ar pasa de parerea celorlalti despre mine."

dada, te cred.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Crezi ce vrei, nu te oblig sa ma crezi sau nu.

| Adiq a răspuns:

Nu stiu cine esti, scuze.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Adiq):

Intrebarea asta era pentru persoanele cu care am mai vorbit inainte si ma cunosteau deja, deci nu-i nimic happy
Acum stii cine sunt, mi-ai vazut poza si numele, si ai vorbit si cu mine, deci nu poti sa zici ca acum nu ma cunosti laughing
Bine, poti sa zici ca nu ma cunosti, pentru ca asa si este, dar nu poti sa zici ca nu ai interactionat cu mine niciodata laughing

| Adiq a răspuns (pentru Mayhem666):

Imi place cum suna " interactionat "... smug

| Axely a răspuns:

Ești un scaun; 3
In fine nu, nu esti o persoana cu doua fețe, păi eu zic că esti de treaba, visator blah blah xD

| muntelezion a răspuns:

Cine mai esti si tu? o.O

| Sandokann a răspuns:

Nu nu cred