| 2Names a întrebat:

Credeti in data de 21 Mai 2011? Ma refer la,, ziua judecatii``!? Funda si vot(Inteligent, Folositor)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| coralia_5862 a răspuns:

Cica la ora 18:00 ...vad ca afara e frumos si cald dar cine stie...totusi imi e putin frica si simt ceva ciudat dar pe deoparte nu prea cred doar e sarbatoare azi.

| Abstract123456 a răspuns:

Nu cred asa ceva.numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii.oamenii de stiinta care zic aceste lucruri despre sfarsitul lumii sunt niste oameni care nu au creier. oameni pe care cartea si invatatura i-a innebunit si baga frica in oameni. oricum stiinta e contra religiei asta se stie.dar eu sunt credincios si stiu ca sfarsitul lumii va veni atunci cand Dumnezeu va vreabig grin

| Ioana :x a răspuns:

Nu la ora 18:00. la ora 18:00 ora Americii adica 4 dimineata ora romaniei. vom vedea maine dimineata laughing

| Chris1 a răspuns:

Suntem in 21 mai 2011, ora 10:07 AM raised eyebrows

| xKittyx a răspuns:

Eu inca traiesclaughing)