| GalacticOtter a întrebat:

Cum as putea sa imi controlez mai bine nervii? De exemplu, am o problema cu plescaitul, cand aud pe cineva plescaind pur si simplu ÎNNEBUNESC, nu suport sunetele alea, iar daca nu plec imediat de lângă persoana respectiva fac urat.Cum as putea fi mai calmă?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Exercitii de mediatie, respirat profund, numarat de la 10 la 1, etc. Desigur, o sa ia ceva timp pana au efect, dar pentru mine merghappy

1 răspuns:
| Bruno92 a răspuns:

Să ai aduci troaca in fata, sa și arăți subtil ca mănâncă ca porcul