| TnCristinaa a întrebat:

Daca ar fi sa schimbati 3 lucruri la casa voastra..care ar fi acelea? De ce? Dau Funda! (URGENT)

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

In primul rand as face curat.
Apoi mi-as lua o cada mare.
La final as vrea un aragaz caruia ii merge cuptorul si se inchide

| RainmakerX a răspuns:

1. As darama 1 casuta veche din mijlocul curtii pentru ca ocupa spatiul degeaba

2. As pune gazon in locul partii daramate pentru ca imi place verdele + ca ma face sa ma simt mai energic.
3. Mi-as face peretii din camera mea albastri pentru ca imi place mult culoarea.

| Felys a răspuns:

Mi-as schimba masina, as lua una noua

| oglindasultanului a răspuns:

O las asa pana pot schimba "casa".Si apoi vad eu ce fac de la 0.

| Pool77 a răspuns:

Mi-as schimba vana intr-o cabina de dus (ocupa mai putin spatiu)
As scade din mobile, ocupa prea mult spatiu mai ales intr-un apartament, sunt pline de haine pe care nu le-am purtat nici o data.
Mi-as schimba vecinii laughing

| Aberdeen a răspuns:

Culoarea acoperișului, acum e roșu, dar nu mi se pare că se potrivește nici cu gardul nici cu interiorul curții.
Apoi, aș modifica interiorul bucătăriei, mobilierul din ea.
Și nu în ultimul rând holul, l-aș face mai încăpător, deși ai zice că e destul.

| Voro a răspuns:

Primul lucru pe care l-as schimba cred ca ar fi laptop-ul, l-as inlocui cu un calculator performant.
Dupa as trece la mobila, as lua ceva mult mai modern pentru ca atrage mai mult si nu ocupa mult spatiu.
Si ultimul lucru dar nu cel din urma pe care l-as schimba la casa mea ar fi pretul, as face-o de 10 milioane de euro laughing (imposibil, dar. )