| DeuTza22 a întrebat:

Dati-mi niste stari sau statusuri pentru facebook. As vrea ceva dragut, legat de iubire, sau ceva de genu'. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes

Se spune ca pentru a te indragosti este nevoie de timp.Eu cred ca este nevoie doar de persoana potrivita

Nu vreau tipul de relaţie " Oh, ce frumoşi sunt împreună ". Ci tipul de relaţie " Oh, cât de fericiţi sunt împreună"!

Nu aş suporta să văd pe altcineva lângă tine pentru că nimeni nu te va iubi aşa de profund cum o fac eu.♥

Cele mai mari iubiri se nasc din cele mai simple şi frumoase gesturi.

Dragostea este cea mai puternică forţă din univers!

Ai, ai, ai ceva ce te aduce chiar in inima mea ♥!

Sper ca te-am ajutat cat de cathappy

1 răspuns:
| 999bianca a răspuns:

Sa ma urasca toti, dar sa ma iubeasca cine trebuie!:X