| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate, care este anotimpul vostru preferat si de ce? Al meu este vara, pentru ca este ziua mai lunga si este cald afara si este vacanta in principal.

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Toamna e perfecta.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Mie imi place vara deoarece este cald si pot sta mult pe afara.

| RAY a răspuns:

Vara

| Doub a răspuns:

Toate îmi plac, dar dacă ar fi să aleg, ar fi vara.
Pentru că iubesc căldura aia, ploile torenţiale şi scurte, aerul proaspăt de după, culorile puternice, contrastul genial de cer senin, soare, natură, e foarte fain.
Plus că noapte e cald şi deh, poţi face multe plimbări nocturne sau alte chestii faine.

| Florentina9210 a răspuns:

Hei! Anotimpul meu preferat este iarna. De ce? Pentru ca frigul acela ma face sa ma simt bine. Iubesc serile de iarna cu gerul acela mirific.
Mirosul acela de zapada, culoarea aceea pura, toate aceste lucruri imi dau o satisfactie enorma!

| LePotato a răspuns:

Nu suport căldura...
Îmi place ploaia, toamna e perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toamna ♥

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 4 anotimpuri prefer ate happy

| MistretulPufos a răspuns:

Iarna e prea frig, vara e prea cald, primavara si toamna sunt ok

| HandaSei a răspuns:

Vara e prea cald!
Iarna e prea frig!
Primăvara/Toamna bate vântul și plouă...

Să inventeze naibii cineva un anotimp nou! rolling on the floor)

Și revenind la răspuns, urăsc vara... dar totuși iubesc nopțile de vară! happy

| Blackrose4 a răspuns:

Hey!
Nu mă pot decide între iarnă şi vară. Ambele anotimpuri sunt preferatele mele, dar cred că aş alege vara pentru că este vacanța mai mare. happy. Iarna îmi place pentru că este zăpadă, pentru că ninge, îmi place că este Crăciunul şi cam atât.batting eyelashes