| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult vampirii si nu stiu de ce.
Imi plac filmele cu vampiri, serialele cu vampiri, anime-urile cu vampiri, manga-urile cu vampiri (chiar daca am citit doar una cu vampiri pana acum), muzica despre vampiri, videoclipurile cu si despre vampiri, si tot ce e legat de vampiri, chiar si infatisarea de vampir.
Nu stiu de ce imi plac aceste lucruri, pur si simplu imi plac foarte mult.
Care ar putea fi cauza?
Voua ce creaturi va plac mult de tot?

36 răspunsuri:
| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing
Stiu,cand m-am trezit nu mi-a venit sa cred ce am visat.
Dar sa stii ca a fost destul de groaznic visul, aproape de cosmar cu tsunamiul ala.
laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Imi imaginez laughing
Cum aratam ca fata?
Sunt foarte curios ce ti-a trecut prin minte laughing

| untu a răspuns (pentru T0T):

Eu cred ca nu este adevarat, nu a fost niciodata vampir! a fost un conducator dur, dar drept!

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da sunt vreo 8. Ar fi trebuit sa il incheie la 6 ca se cam lungeste

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Uita-te la Twilight. hihihi

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Mie imi plac elfii pentru ca Legolas si Thranduil.