| RorySan a întrebat:

De ce credeti ca-m plac vampirii nu este din cauza ca am inceput sa ma uit la anime este mai de mult.
De ce credeti csm plac aceste lucruri ca vampirii si genu dupernatural?
Nu inteleg ce vad

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Poate pentru ca acestia nu exista si avand puteri, ma gandesc ca le-ai vrea si tu si ti se par epici... xD Nu stiu, asta e singurul motiv care imi vine.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pentru ca esti atrasa de supernatural / fantasy si ti-ar placea sa existe asa ceva.

| AirănMeidăn a răspuns:

fiindca te uiti prea mult la anime-uri si seriale si ai 12 ani

| InVPent a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Are 16. tongue Nu inteleg rostul raspunsului... Ea cerea o explicatie pe bune, nu aiureli de copii sub 6 ani ^^ Controleaza-ti vocabularul, nu esti pe camp

| AirănMeidăn a răspuns (pentru InVPent):

am folosit cumva cuvinte indecente, sau? nu vad ce anume sa controlez