| ale_6111 a întrebat:

Imi zice-ti va rog si mie niste statusuri pe care le pot pune cand sunt indragostita?

2 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Esti indragostita, ai?
Pai, te duci frumos in bucatarie, iei cel mai mare cutit pe care-l gasesti, si il bagi rapid si cu putere in piept.
Casnicie placuta!

| LoVeAnGeL96 a răspuns:

"Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL!"
"Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…"
"De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic! "
"I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "