| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU`istilor. O intrebare mica de tot.Cum puteti trai intr-o societate democratica? fundita la cel mai bun raspuns. dar ziceti dupa parerea voastra

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Traim cum putem fiecare cu un salariu mai bun, altul mai rau cu datorii si asa mai departe, unii se sinucid de teama sa nu ajunga la puscarie, altii fac imprumut si traiesc numai in datorii iar magnatii cu bani si cei care fac o cariera o duc bine in viata. (Referitor la tara noastra din Romania asa e).